فروشگاه اینترنتی الو پولکی

تولیدی پولک و نبات تیموری با قدمت یک دهه و با شهرتی نیکو و مثال زدنی به عنوان یک مجموعه موفق و کارآمد در فضای کسب و کار و همچنین در رده صنایع ممتاز کشور در حوزه غذا و تغذیه می‌باشد. این مؤسسه با استفاده از تجارب طولانی خود و با به روز نمودن سیستم‌ها و اجزاء مختلف تشکیل‌دهنده آن، به منظور تجهیز و ایده‌آل نمودن آزمایشگاه‌های کنترل کیفی و استفاده از کارشناسان زبده، اقدامات گسترده‌ای انجام داده و هم اینک ترسیم و عملیاتی نمودن چشم‌انداز تحقیق و توسعه را در دستور کار خود دارد. در همین راستا و در پی تحولات و پیشرفت‌های انجام شده، کلیه محصولات تولیدی این مجموعه دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو (وزارت بهداشت) و سازمان ملی استاندارد می باشند.

تولیدات الو پولکی

تولید نبات و پولکی در طعم‌های مختلف، انواع گزهای لقمه‌ای و آردی و سوهان

فروشگاه الو پولکی

       ارزش آفرینی پولک و نبات تیموری

  • بیش از یک دهه سابقه در صنعت تولید پولکی و نبات و انواع شیرینی سنتی در دیار نصف جهان
  • استفاده از مواد اولیه درجه یک همچون زعفران ، نارگیل ،کنجد ،پسته، بادام باکیفیت بسیار بالا در تولید محصولات و همچنین افزودنی‌های گیاهی مخصوص همچون عسل، بیدمشک ،گل محمدی که علاوه بر خواص درمانی بسیار بالا دارای طعمی منحصربه‌فرد و عطری خوشایند هستند
  • فاقد هرگونه افزودنی‌های شیمیایی و مواد نگهدارنده
  • بسته‌بندی‌های بسیار متنوع، شیک و طراحی کاملاً ایرانی و با اصالت محصولات
  • استحکام بالای بسته‌بندی محصولات جهت سهولت در حمل و ارسال به سراسر کشور

تمامی تلاش این وب سایت بر این است که دسترسی به سوغات شهر گنبدهای فیروزه ای ( اصفهان ) برای شما هم میهن عزیز آسان تر شود.