• پولکی ساده تیموری در طعم و رنگ عالی یکی از پرطرفدار ترین سوغات اصفهان پولکی ساده است.برای خرید پولکی ساده مرغوب به ما اعتماد کنید. در فروشگاه الو پولکی بهترین ها را به شما معرفی میکنیم.

  19,000تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی پسته  زعفرانی مخصوص تیموری

  59,000تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی با طعم گل محمدی 

  21,000تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی نارگیلی تازه و خوشمزه خرید پولکی نارگیلی معمولی اصفهان را با ما تجره کنید. در تولید این محصول از نارگیل چرب استفاده شده که طعم بی نظیری به آن می بخشد.

  24,000تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی با طعم لیمو عمانی تیموری پولکی با طعم لیمو عمانی مناسب برای افراد دارای بیماری دیابت باطعم ترش و خوشمزه.در تولید این محصول تمام لیمو ها پاک می شوند تا طعم تلخ ندهد.  پولکی لیمویی از خاص ترین طعم های متفاوت است.

  21,000تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی کنجدی تیموری پولکی کنجدی معمولی از دیر باز مهملان مردم اصفهان بوده است و یکی از سوغاتی های اصفهان به شمار می آید. در روش تولید این نوع محصول از کنجد سفید بوداده استفاده می شود که عطر و طعم آن را دو چندان می کند. مجموعه ی پولک و نبات تیموری مفتخر است بهترین سوغات اصفهان را در سراسر ایران به شما هموطنان عزیز عرضه کند. لذت خوردن پولکی کنجدی را از دست...

  21,000تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی کنجدی زعفرانی مخصوص در طعم و رنگی عالی پولکی کنجدی زعفرانی تیموری در واقع یکی از کمیاب ترین نوع پولکی است و به ندرت تولید میشود. در فروشگاه اینترنتی الو پولکی این نوع خاص پولکی را برای شما عزیزان به ارمغان آورده ایم.کافی است برای خرید پولکی کنجدی زعفرانی به ما اعتماد کنید.از دیگر مزایای این محصول بسته بندی زیبای آن است که برای هدیه وسوغات ارزشمند...

  32,000تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی با طعم میکس زعفران ونارگیل پولکی سوغات شهر اصفهان است.پولک ونبات تیموری یکی از بهترین تولید کنندگان این رسته است.یک از پر طرفدار ترین محصولات پولکی نارگیلی زعفزانی مخصوص تیموری است که طعمی عالی وترد وتازه می باشد.از خصوصیات بارزاین محصول بسته بندی بسیار زیبا است.

  32,000تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • پولکی زعفرانی مخصوص تیموری پولکی زعفرانی مخصوص از دیر باز ازمهمترین تولیدات اصفهان به شمار می آید. که در مجموعه پولک و نبات تیموری از بهترین زعفران موجود (سوپر نگین) استفاده می شود که این کار باعث افزایش عطر و رنگ این محصول خاص می شود. بسته بندی شیک این محصول زیبایی دو چندانی را ایجاد کرده است.

  24,000تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته